![Πως άλλαξαν τα καλοκαιρινά ήθη στην Κέρκυρα με σύνθημα "επιστροφή στη φύση". Οι τουρίστες κυκλοφορούσαν με παρεό, έμεναν σε αχυρένιες καλύβες και πλήρωναν με χάντρες. Νέα εκπομπή - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Πως άλλαξαν τα καλοκαιρινά ήθη στην Κέρκυρα με σύνθημα "επιστροφή στη φύση". Οι τουρίστες κυκλοφορούσαν με παρεό, έμεναν σε αχυρένιες καλύβες και πλήρωναν με χάντρες. Νέα εκπομπή - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](http://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2018/06/corfu-club-med-5.jpg)
Πως άλλαξαν τα καλοκαιρινά ήθη στην Κέρκυρα με σύνθημα "επιστροφή στη φύση". Οι τουρίστες κυκλοφορούσαν με παρεό, έμεναν σε αχυρένιες καλύβες και πλήρωναν με χάντρες. Νέα εκπομπή - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Vassia Kostara Παρεό με 2 Αντηλιακά Apivita! | Υπέροχο παρεό από την μοναδική Vassia Kostara φτιαγμένο από ανακυκλωμένα μπουκάλια… Με 2 Αντηλιακά Apivita! Περιορισμένος αριθμός… μην το χάσεις!... | By Φαρμακείο Λυδάκη
![Πως άλλαξαν τα καλοκαιρινά ήθη στην Κέρκυρα με σύνθημα "επιστροφή στη φύση". Οι τουρίστες κυκλοφορούσαν με παρεό, έμεναν σε αχυρένιες καλύβες και πλήρωναν με χάντρες. Νέα εκπομπή - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Πως άλλαξαν τα καλοκαιρινά ήθη στην Κέρκυρα με σύνθημα "επιστροφή στη φύση". Οι τουρίστες κυκλοφορούσαν με παρεό, έμεναν σε αχυρένιες καλύβες και πλήρωναν με χάντρες. Νέα εκπομπή - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i1.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2018/06/corfu-club-med-4.jpg?fit=600%2C334&ssl=1)